VIII Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

Opublikowano w dniu


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj po mszy o 11:30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  2. Także dzisiaj po wieczornej mszy św. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez Wielbicieli Krwi Chrystusa.
  3. W środę Popielcową 2 marca – msze św. o godz. 8, 11 i 18. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje ścisły post. W tym dniu zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w intencjach pokutno-wynagradzających. Rozpoczynamy Wielki Post – 40 dniowy okres przygotowania do Świąt Zmartwychwstania. 
  4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:30 i Droga Krzyżowa w piątek również o 17:30. 
  5. W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne, adoracja Najświętszego sakramentu do godz. 12. W sobotę poranna msza św. z błogosławieństwem kobiet oczekujących potomstwa i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 10.
  6. We wtorek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Pamiętajmy w swoich modlitwach o tych, którzy nie wahali się walczyć do końca o wolną Ojczyznę.
  7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za ofiarność.
  8. Intencja modlitewna na marzec: „abyśmy my, chrześcijanie, w obliczu nowych wyzwań bioetycznych wspierali zawsze ochronę życia modlitwą i działaniami społecznymi.”